دستگاه برش لیزر پارچه و دیگر منسوجات

دستگاه برش لیزر پارچه : برای برش توری پارچه های نساجی، این برش لیزر پارچه را می توان با سیستم شناسایی تصویر برای الگوی توری به طور خودکار برش کانتور مجهز شده است.
سیستم برش می تواند لنت طولانی مدت و اتوماتیک پیوسته را به صورت کامل و برش بر روی یک الگوی واحد که بیش از منطقه برش دستگاه است، انجام دهد.

تخت برش لیزری بزرگ برای پارچه های نساجی CJG-250300LD

شرح دستگاه برش لیزر پارچه

 1. تخت برش لیزر با فرمت گسترده و محدوده کاری ۲۵۰۰mmX3000mm (زمینه های کاری اختیاری: ۱۶۰۰x3000mm، ۲۱۰۰X3000mm، ۳۲۰۰X2000mm، ۳۲۰۰X5000mm، و غیره)
 2. میز کار نوار نقاله خلاء با سیستم تغذیه خودکار (اختیاری). پارچه های بافندگی با پهنای باند ثابت و مواد انعطاف پذیر گسترده.
 3. سیستم برش می تواند لنت طولانی مدت و خودکار کامل تغذیه پیوسته و برش بر روی یک الگوی واحد که بیش از منطقه برش دستگاه است، انجام دهد.
 4. برای برش توری پارچه های نساجی، این برش لیزر می تواند با سیستم شناسایی تصویر برای الگوی توری به طور خودکار برش کانتور انجام و مجهز شود.
 5. نرم افزاری هوشمند اختیاری است، می تواند گرافیک برش چیدمان را به شیوه ای با صرفه ترین مواد ذخیره کند.
 6. صفحه نمایش LCD 5. 5 اینچی CNC از چندین انتقال داده پشتیبانی می کند و می تواند در حالت های آفلاین یا آنلاین اجرا شود.
 7. پس از سیستم مکش خسته کننده بالا برای همگام سازی سیستم لیزر و سیستم اگزوز. اثرات مکش خوب، صرفه جویی در انرژی.

ویژگی های دستگاه برش لیزر پارچه

 • این برش لیزر به مبل، تشک، پرده، روی بالشتک از پارچه های مبلمان و صنایع نساجی و اثاثه استفاده می شود. این می تواند منسوجات مختلف مانند پارچه کشش، پلی استر، چرم، PU، پنبه، ابریشم، محصولات پلاستیکی، فوم، مواد PVC و کامپوزیت و غیره را کاهش دهد.
 • مجموعه ای کامل از راه حل برش لیزر. ارائه دیجیتال سازی، طراحی نمونه، ساخت مارک، برش و جمع آوری پیوسته. دستگاه برش لیزری کامل دیجیتال می تواند روش پردازش سنتی را جایگزین کند.
 • صرفه جویی در مواد نرم افزار ساخت نشانگرها آسان است، ساخت مارک اتوماتیک حرفه ای. ۱۵ ~ ۲۰٪ مواد را می توان ذخیره کرد. هیچ نیازی به نشانگر حرفه ای برای ایجاد پرسنل نیست
 • کاهش کار از طراحی تا برش، تنها نیاز به یک اپراتور برای کار برش دستگاه می باشد که در نتیجه  صرفه جویی در هزینه کارمیشود .
 • برش لیزری، دقت بالا، لبه برش کامل و برش لیزر می تواند طراحی خلاقانه را به دست آورد. پردازش غیر تماس نقطه لیزر ۰٫۱ میلی متر است پردازش مستطیل، توخالی و دیگر گرافیک پیچیده برنامه ریزی شده است .

منسوجات و پارچه های برش لیزری که بر دستگاه برش لیزری قابل اجرا می باشد شامل :

پلی استر، پنبه، ابریشم، نایلون، لیکرا، آرامید، توری، چرم و چرم، پارچه خز مصنوعی، پشم گوسفند وجانوران دیگر، پارچه های مش، جلیقه، فیبر، پارچه فایبر گلاس، نئوپرن، پارچه های مصنوعی طبیعی و فلت، چرم جیر، پارچه های لاستیکی و رطوبت، مصنوعی منسوجات، منسوجات فنی و غیره

مناسب برای لباس، اثاثه نساجی ، پارچه مبلمان، مبل، پرده، تشک، سفال، پارچه صنعتی، و غیره

شرکت پرتو تابان رادین به عنوان پیشگام در زمینه استفاده از لیزر و فروش دستگاه لیزر بوده و  دارای چند سال تجربه در زمینه دستگاه  برش لیزرمی باشد