فروش لیزر دستگاه دسته دوم

برای اولین بار در ایران با هدف رفع مشکلات همیشگی خریداران و فروشندگان دستگاه های لیزر حکاکی و برش دستگاه دست دوم لیزر که همانا نبود سایت تخصصی مرجع ، جهت درج آگهی فروش دستگاه ، اعلام فروش دستگاه در یک محل پربازدید تخصصی و  قیمت گذاری مناسب برای فروشندگان همچنین یافتن دستگاه مناسب در سایت تخصصی مشخص متناسب با شرایط کاری و قیمت منصفانه برای خریداران و سهولت انجام آن برای طرفین معامله بخش فروش تخصصی دستگاه های لیزر دسته دوم را در کنار محصولات نو و دسته اول در سایت خود راه اندازی نمود ، با امید به اینکه بتواند امکانات مناسب و رو به رشدی را جهت حل مشکلات لیزر کاران کشورعزیزمان ایران و ایجاد آرامش هرچه بیشتر و بهتر خانواده بزرگ رادین پرتو با باور همیشگی این مجموعه ( مــا یـک خانـواده ایم ) فراهم آورد.

بنابراین شما فروشنده محترم می توانید با درج آگهی رایگان در این بخش ، اطلاعات و عکس دستگاه لیزر خود را به نمایش درآورده و در اندک زمانی و بی دغدقه آماده فروش آن باشید ، همچنین شما خریدار محترم با رشد نمودن سایت رادین پرتو می توانید به راحتی و بدون هیچگونه جستجوی بی نتیجه ای در سایت های غیر مرتبط  دستگاه لیزر مورد علاقه خود را پیدا کرده و با آسودگی خیال خریداری نمایید.

برای آشنایی بیشتر مطالب زیر را مطالعه نمایید:

 

فروش-لیزر-دستگاه-دسته-دوم

لیزر چیست؟

لیزر یک نوع تکنولوژی است که بوسیله تقویت لنزی یا اوپتیکی بر پایه فوتون های تحریک شده ،نور تولید می کند. دستگاه های لیزر بیش از ۲۰ سال است که در ساخت پازل و دیگر محصولات مشابه کاربرد دارد. امروزه تغییرات زیادی در این صنعت ایجاد شده است ولی یک چیز ثابت مانده است، تولید کنندگان محصولات تبلیغاتی هر روز دلایل زیادی برای استفاده از لیزر حکاکی برای بادوام بودن کیفیت محصولات خود و رضایت مشتری پیدا می کند. با استفاده از تکنولوژی لیزر و با استفاده از کامپیوتر می توانید نتایج بسیار دقیق را با حکاکی و برش ، طیف وسیعی از مواد به دست آورید. دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاهی است که از لیزر برای برش مواد و متریال با سرعت بیشتر نسبت به دستگاه های لیزر حکاکی، تولید شده است، این دستگاه قابلیت حک لیزری را نیز دارد.

لیزر حکاکی بر چند مدل قابل تقسیم می باشد:

۱٫ متریال قابل اجرا، لیزر برش فلزات و غیر فلزات

۲٫ از لحاظ منبع، لیزر سورس و لامپی

  1. متریال شفاف و غیر شفاف، لیزر حکاکی تیوبی فقط جهت حکاکی غیر فلزات کاربرد دارد و اگر احیاناً قصد حکاکی فلزات با این ماشین را دارید باید فلز مد نظر را رنگ کرده و بعد حکاکی بر روی آن انجام بشود.لیزر های فیبری به دلیل نوع فرکانس لیزر توانایی حکاکی بر روی اجسام غیر شفاف را دارد و در اجسام شفاف کارایی ندارد، در اجسام شفاف باید از لیزر ها لامپی استفاده کرد و این لیزر ها توانایی حک غیر شفاف را هم دارد به شرطی که غیرفلزات باشد. با استفاده از این دستگاهها می توان تمامی کارها را پس از طراحی به ماشین برش و حکاکی لیزری سپرد این دستگاه ها قابلیت های مختلفی را دارا هستند از جمله این که میتوان از آن ها برای ایجاد برش و حکاکی سطوح مختلف براساس الگو های مختلف موجود استفاده کرد.

۱٫ دستگاه های لیزر برش و حکاکی YW
۲٫ ماشین های برش و حکاکی PN
۳٫ دستگاه ها برش و حکاکی لیزری سریCMA

 

مزایا دستگاه لیزر حکاکی:

یکی از مزایای استفاده از ماشین های حکاکی لیزری، قابلیت انعطاف پذیری دستگاه لیزر است. طرح ها یا الگوها را می توان به راحتی به دستگاه حکاکی لیزری سپرد و ساخت نمونه ها و یا تولید قطعات را توسط آن، اجرا کرد. با توجه به ماهیت تکنولوژی لیزر در دستگاه لیزر، شما می توانید طرح مورد نظر خود را با حکاکی دقیق و مقدار مورد نیاز نمایید.

فروش-لیزر-دستگاه-دسته-دوم

تفاوت بین لیزر برش و لیزر حکاکی چیست؟

لنز دستگاه لیزر ،تفاوت اصلی بین دستگاه های برش و حکاکی می باشد. فاصله کانونی لنز در ماشین حکاکی لیزری کوتاه تر است، در هنگام کار بر روی مواد، نقطه ی دقیق تری را ارائه می دهد.