چگونه نرم افزار حکاکی لیزری کار می کند

حکاکی لیزری نرم افزار سریع و آسان برای استفاده است .

در ۵ مرحله خلاصه ای از اموزش نرم افزار حکاکی لیزری آورده ایم .

۱٫ یک فایل جدید ایجاد کنید

راه اندازی یک صفحه فایل جدید در نرم افزار ، به سادگی یک فایل جدید را در نرم افزار مبتنی بر Windows® باز کنید. نرم افزار قادر می سازد تا انواع فرمت های تصویری و گرافیکی را وارد کنید. شما از یک کتابخانه گسترده ای از فونت های True Type بهره مند خواهید شد و الگوهای پرینت سفارشی را به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش می کنید.

حکاکی لیزری

۲٫ تصویر، گرافیک، طرح بندی متن

تصاویر یا گرافیک مورد نیاز را انتخاب کرده و آنها را به قالب طرح بندی وارد کنید. متن، عناوین، هدرها و سایر عبارات توصیفی را برای تکمیل هدف خود اضافه کنید. تم ها را می توان به راحتی ترکیب کرد تا یک طرح کامل به وجود آید.

حکاکی لیزری

۳٫ تنظیم میدان حکاکی

دایره های تمرکز قرمز “ON” را روشن کنید تا سطح مارک خود را در موقعیت قرار دهید. بعد، ویژگی نمایه طرح به مقیاس بندی و قرار دادن طرح شما بر روی سطح نشانگر کمک می کند.

حکاکی لیزری

۴٫ تنظیمات برق را انتخاب کنید

به طور جداگانه با استفاده از پارامترهای نرم افزار (قدرت و سرعت) طرح های مارک گذاری خود را برای تعیین نتایج مارک / حکاکی دلخواه تعیین یا گروه بندی کنید.

طیف گسترده ای از پارامترهای قابل تنظیم در دسترس هستند برای بهینه سازی انواع مواد، الگوهای پر کردن یا خرج کردن، شکل گیری و سطوح شعاعی.

حکاکی لیزری

۵٫ شروع به لیزر حکاکی کنید

پس از تکمیل مراحل فوق، به سادگی مطبوعات MARK را فشار دهید و طرح جدید خود را در ثانیه لیزر نشان داده شده  حکاکی شده است. روند پاکسازی و سریع است!

حکاکی لیزری

 

برای مطالعه مقاله دستگاه لیزر کلیک کنید .